Przedszkole Samorządowe 22 w Kielcach

Przedszkole Samorządowe 22 w Kielcach

Uroczyste zakończenie przedszkola

Uroczystość pożegnania przedszkola odbyła się pod hasłem „Czarodziejska przemiana”. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne radości, wzruszeń i magicznej atmosfery.

W części artystycznej wystąpiły dzieci 5-letnie, które wcieliły się w rolę małych czarodziejów. Za pomocą zaklęć, piosenek, tańców i wierszy rozpoczęły niezwykłą przemianę swoich starszych kolegów i koleżanek. Podczas magicznego przedstawienia czarodzieje symbolicznie zaczarowali 6-latków, przygotowując ich do nowego etapu życia.

Starszaki, dzięki czarodziejskiej mocy zdobytej wiedzy, umiejętności i doświadczeń przedszkolnych, przemieniły się w najlepszych uczniów gotowych do rozpoczęcia nauki w szkole. Nie zabrakło serdecznych życzeń, podziękowań oraz wspomnień wspólnie spędzonych chwil.

Był to dzień pełen emocji, który na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych pięknych chwil na szkolnej drodze.