Przedszkole Samorządowe 22 w Kielcach

Przedszkole Samorządowe 22 w Kielcach

Góra grosza

Z dumą informujemy, że nasze przedszkole zajęło I miejsce w zbiórce „Góra Grosza”. To wspaniały sukces, który pokazuje, że nawet najmniejsze monety mogą stworzyć wielką pomoc.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Razem udowodniliśmy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć wiele i pomagać potrzebującym.

Gratulujemy wszystkim grupom oraz dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie!